Wygoda w fotelikach samochodowych

Wygoda w fotelikach samochodowych

Gdy przypominamy sobie poprzednie foteliki samochodowe do których wsadzaliśmy własne potomstwo włos jeży się na naszej głowie. Na pewno nie były one tak przystosowane jak te obecne, choć spełniały wszystkie zalecane przepisy narzucane przez prawo. Wyspecjalizowani twórcy wykorzystują do wyprodukowania fotelika samochodowego najlepsze materiały, proponują przemyślane kształty i komfortowe poszczególne elementy. Wszystko po to, by chronić nasze pociechy i podarować im niezapomniane wyjazdy, zarówno te dalsze jak i te bliskie.

Foteliki samochodowe z bezpiecznymi pasami

Widzicie za pewne jak wiele pozytywnych cech można wyliczać widząc najmodniejsze foteliki samochodowe. Jednym z pośród nich będą osłonki na pas. Często podczas wyjazdu pas bezpieczeństwa układa się niepokojąco w pobliżu ciała wiezionego dziecka. Nie trudno o otarcia bądź odparzenia. W najgorszym momencie pas, pasy mógłby przecierać szyję dziecka, co w sytuacji uderzenia, buduje nieco,dość,bardzo niebezpieczny,niepokojący,czarny obraz. W nowych modelach pas otoczony jest delikatną dla dziecka osłonką z delikatnego materiału. Zarówno wzmacnia wygodę siedzącego malucha, ale także chroni je przed tarciem skóry malucha.

Osłonki głowy w foteliku samochodowym

Ten pomysł zainspirowany został ze środków transportu. Z pewnością zawsze gdy wybierałeś się w podróż pociągiem, a Twoja głowa chyliła się, to na boki, to do przodu pod ciężarem snu. Do pociągów i autobusów wprowadzono wydłużone zagłówki, sięgające boków naszej twarze, na którym spokojnie możemy oprzeć głowę i zasnąć. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się także w przypadku fotelików samochodowych kiedy to nie tylko stanowi podporę dla główki dziecka, ale i dodatkowe zabezpieczenie przed bocznymi uderzeniami.